Przemysł spożywczy

"KONSEKWENCJA W JAKOŚCI OD 1972 ROKU". TO NASZE MOTTO. NIC WIĘCEJ , NIC MNIEJ. NIEUSTANNIE INWESTUJEMY W BADANIA I ROZWÓJ INNOWACYJNYCH PRODUKTÓW DLA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO."

ENTACO zapewnia pełną gamę produktów do czyszczenia i dezynfekcji dla Twojej firmy; do czyszczenia i dezynfekcji wnętrz, mycia i dezynfekcji instalacji CIP, do prania, itp... Możemy zapewnić kompleksowe rozwiązanie dla zwiększenia higieny w Twojej firmie. Mamy koncepcyjne podejście, analizujemy swoje produkty i dostarczamy plany mycia i karty instruktażowe.

Higiena jest siłą napędową dla promującego zdrowie i dobrze prosperującego zakładu spożywczego.

Nasza misja jest prosta: chcemy być prawdziwym partnerem dla naszych klientów, wybrać odpowiednie produkty, wdrożyć ich użycie oraz zoptymalizować ich zużycie.

Mamy do wyboru odpowiednie produkty.

Nasze doświadczenie i ciągłe innowacje są solidną podstawą do rozwiązania wielu problemów. Szkolimy użytkowników naszych produktów z zasad prawidłowego ich użycia. Jest to bardzo ważne ze względu na bezpieczeństwo pracowników i higienę zakładu. Cykle szkoleń powodują bardziej efektywne wykorzystanie naszych produktów.

Zapewniamy dostosowanie prawidłowych stężeń oraz ustawienie właściwych parametrów na urządzeniach. W razie potrzeby znajdujemy rozwiązania dla specyficznych problemów.

Download our catalog click here