Przemysłowe mycie naczyń

Przemysłowe mycie naczyń

BLITZ BRILLIANT FINISH

NERTA BLITZ BRILLIANT FINISH jest profesjonalnym, kwaśnym środkiem nabłyszczającym do zastosowania do wszystkich rodzajów naczyń, we wszystkich typach zmywarek. Nabłyszcza naczynia, pozostawiając je z połyskiem i bez smug.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA: 5L, 25L
BLITZ CLEAN

NERTA BLITZ CLEAN jest profesjonalnnym płynnym detergentem do zastosowania we wszytskich typach zmywarek przemysłowych. Efektywnie odtłuszcza i myje wszystkie rodzaje naczyń. Zawiera podchloryn sodu, który gwarantuje działanie bakteriobójcze....

DOSTĘPNE OPAKOWANIA: 5L, 25L
BLITZ CLEAN SPECIAL

BLITZ CLEAN SPECIAL jest profesjonalnym płynnym detergentem do zastosowania we wszystkich typach zmywarek przemysłowych. Efektywnie odtłuszcza i myje wszystkie rodzaje naczyń. Zawiera mocno stężone związki kompleksujące, dzięki którym jest...

DOSTĘPNE OPAKOWANIA: 5L
BLITZ POWDER

BLITZ POWDER jest skoncentrowanym proszkiem do mycia naczyń, dzięki swojej wysokiej efektywności doskonale usuwa wszystkie rodzaje plam (z kawy, herbaty, szminki).

DOSTĘPNE OPAKOWANIA: 5L
CITRO-NET

NERTA CITRO-NET jest mocno skoncentrowanym płynem do ręcznego mycia naczyń , zawiera ekstrakt z cytrusów i ma neutralne pH i jest łagodny dla rąk.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA: 5L, 25L, 200L